IntelCar GPS- Kamera samochodowa Full HD/HDMI z rejestratorem trasy

Kamery Samochodowe
450
PLN
IntelCar GPS- Kamera samochodowa Full HD/HDMI z rejestratorem trasy
IntelCar GPS- Kamera samochodowa Full HD/HDMI z rejestratorem trasy
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 450,00 zł
Cena netto: 365,85 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 82)
Kod produktu:

A713

Producent:
Sorfex

 

 


INFORMACJE PODSTAWOWE:

 

IntelCar A713 posiada 10 przycisków funkcyjnych i menu ekranowe OSD, dzięki któremu konfiguracja i  użytkowanie urządzenia jest bardzo proste. Kamera posiada nowej generacj, amerykańskiej produkcji chipset Ambrella A2S70, pozwalający na zapisywanie obrazu w jakości Full HD 1080p z prędkoscią 30kl./ sekundę. Chipset sprawia że zapisany plik video jest dynamiczny, bez efektu przeskakujących klatek.

Wbudowany moduł GPS pozwala na automatyczne zapisywanie informacji o pozycji, położeniu, prędkości i współrzędnych geograficznych. Dzięki dołączonemu programowi, który współpracuje z GoogleMaps, można szybko i wygodnie odtworzyć na komputerze przebieg trasy. 

W przypadku, gdy miejsce na karcie pamięci się skończy, urządzenie zacznie nadpisywać najstarsze pliki, co sprawia, że kamera ma nieograniczony czas nagrywania. Urządzenie wyposażone jest w G-Sensor - czujnik przeciążenia, który automatycznie zapisuje nagranie w momencie wypadku, równocześnie nie dopuszczając do nadpisania pliku, w którym znajduje się zarejestrowane zdarzenie.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi urządzenie nagrywa filmy wzbogacone dźwiękiem, jak również  z powodzeniem może służyć jako podsłuch czy dyktafon. Funkcja detekcji ruchu  automatycznie uaktywnia nagrywanie gdy wykryje ruch. Kamera samochodowa jest urządzeniem wielofunkcyjnym - robi zdjęcia, może służyć jako pamięć przenośna (pendrive), a także  pozwala na przeglądanie zdjęć i filmów oraz ich edycję, poprzez dodawanie daty i godziny lub całkowite usuwanie plików. Odtworzenie zapisanej trasy możliwe jest również na komputerze, bez potrzeby instalacji sterowników nowszych niż Win98.

Wysokiej jakości cyfrowa kamera Full HD i rejestrator samochodowy DVR obrazu i trasy, z wyświetlaczem LCD 1,5” Full HD przeznaczona jest do użytkowania w pojazdach mechanicznych. Jest wyposażona w GPS i doskonale nadaje się do rejestracji trasy pojazdu i obrazu przed pojazdem.

Kamera rejestruje zapis audio-wideo przebytej trasy, zdarzeń i sytuacji, natomiast czytelny wyświetlacz LCD 1,5” Full HD pozwala na natychmiastowe odtworzenie zapisu zarejestrowanego na karcie pamięci. Wyjście USB umożliwia podłączenie urządzenia, za pomocą zawartego w zestawie kabla, do komputera. Dodatkowo kamera wyposażona jest w wyjście AV i HDMI, które umożliwia odtwarzanie nagranych plików na telewizorze w jakości HD.

Kamera posiada wbudowaną baterię, więc nie ma potrzeby używania jakichkolwiek kabli, co czyni ją jeszcze bardziej dyskretną. Ładowanie akumulatora odbywa się przez podłączenie ładowarki z zestawu DC 12-24V z wtykiem do zapalniczki samochodowej lub za pomocą kabla USB. Dodatkowo kamera wyposażona jest w wyjście AV i HDMI, które umożliwia odtwarzanie nagranych plików na telewizorze w jakości HD.

Dołączony uchwyt z przyssawką, umożliwia montaż cyfrowej kamery samochodowej z rejestratorem na różnych płaskich powierzchniach (np. szybach, polerowanych lub emaliowanych powierzchniach metalowych), pod dogodnym kątem.


Urządzenie znajdzie zastosowanie jako np.:

 • Kontrola trasy pracownika za pomocą zapisu śladu GPS ,
 • W pojazdach nauki jazdy,
 • w celu zwiększenia bezpieczeństwa kierowcy i ułatwienia dochodzenia jego praw (np. przed firmą ubezpieczeniową),
 • w przypadku kolizji, wbudowany wyświetlacz LCD pozwala na wiarygodne przedstawienie swojej wersji wydarzeń policji lub sprawcy wypadku itd.,
 • identyfikację innego pojazdu, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

 

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

 • Kamera samochodowa HD z rejestratorem trasy,
 • Ładowarka samochodowa,
 • Kabel USB,
 • Kabel HDMI,
 • Płyta z oprogramowaniem,
 • Uchwyt mocujący,
 • Instrukcja obsługi.

Produkty powiązaneAtrapa Kamery Wewnętrznej IP, detekcja ruchu Atrapa Kamery Wewnętrznej IP, detekcja ruchu

Imitacja diod podczerwieni;

Zasilanie 3x 1,5V AA;

Dioda LED;

 

Cena: 49,00 zł

Atrapa Kamery Zewnętrznej zasilana baterią słoneczną Atrapa Kamery Zewnętrznej zasilana baterią słoneczną

 

Imitacja diod podczerwieni;

Zasilanie bateria słoneczną;

Dioda LED;

 

 

Cena: 75,00 zł

Opinie o produkcie (0)

 

 

 

created by agencja interaktywna Blue Paprica

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce plików cookies.

Click Shop | Hosting home.pl